Click to Hide Notification

Darmowa wysyłka

Wszystkie wysyłki wykonywane na terytorium Polski są bezpłatne. Dostawę realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej  Inpost. Paczki są wysyłane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Przesyłki nie są dostarczane w soboty, niedziele i święta. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy będą realizowane w następnych dniach roboczych.

Oprawki okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne, oznaczone “1 dzień roboczy”  są dostępne na naszym magazynie, dzięki czemu ich wysyłka jest bardzo szybka.

W razie zamówienia oprawek okularowych lub okularów przeciwsłonecznych dostępnych na magazynie producenta - czas oczekiwania na zamówienie wynosi ok. 1-10 dni roboczych. Zakup kompletnej pary okularów z soczewkami okularowymi zazwyczaj nie wydłuża czasu realizacji zamówienia, jednakże w przypadku zamówienia bardziej skomplikowanych rozwiązań soczewek (np. soczewek recepturowych) czas realizacji może się wydłużyć.

Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W razie uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu wyłącznie protokół szkody jest podstawą do reklamacji. Protokół szkody ma być sporządzony wraz z kurierem doręczającym przesyłkę na specjalnym druku.