Click to Hide Notification

Męskie okulary pilotki

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Oprawki Aviator męskie

Okulary pilotki męskie to idealna propozycja dla każdego pewnego siebie, nowoczesnego mężczyzny. Okulary Aviator męskie zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w modzie.

Ich oryginalny kształt pozwoli nadać rysom twarzy ciekawego charakteru. Pozwalają wyróżnić się z tłumu i sprawiać wrażenie osoby bardziej przebojowej i świadomej swojej atrakcyjności,.Ten model to doskonała propozycja na ciepłe letnie dni. Doskonale sprawdzą się na wakacjach, na imprezie i w pracy.

Aviatory męskie to wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne. Dzięki filtrowi UV zapewniają oczom skuteczną ochronę przed słońcem. Warto nosić je nie tylko jako modny dodatek, ale i dla zapewnienia komfortu widzenia. Kupując okulary pilotki męskie w naszym sklepie internetowym online mogą mieć Państwo pewność, że nabywają produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości, trwały, bezpieczny i w dobrej cenie.

Okularki pilotki męskie

Należy jednak pamiętać, że będą wyglądać dobrze jedynie wtedy, gdy będą odpowiednio dopasowane do kształtu twarzy oraz jej wielkości. Nie mogą być za małe, ani za duże, ponieważ wtedy nie będą wyglądać dobrze.

Historia okularów

Mężczyźni posiadający dłuższą twarz powinni wybierać okulary z soczewkami, które zwężają się ku dołowi. Do wykonywania ćwiczeń lepiej wybrać soczewki posiadający kwadratowy dół, ponieważ lepiej trzymają się twarzy. Pilotki są znane od lat trzydziestych XX wieku. Początkowo było projektowane dla pilotów wojskowych i miały ich chronić przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Na uwagę zasługuje fakt, że soczewki do okularów dostępne są w różnych kolorach.