Click to Hide Notification

Subskrybuj kanał RSS

Okulary dla kierowców

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Okulary do jazdy samochodem nocą

Podróżowanie samochodem w nocy jest dla kierowców nie lada wyzwaniem. Problemy z dobrą widocznością mają nie tylko osoby z wadą wzroku, ale także ci, na co dzień dobrze widzący. Mokry asfalt czy oślepiające światła samochodów mogą powodować pogorszenie widoczności, a co za tym idzie zwiększyć prawdopodobieństwo wypadku. Niezawodne wydaje się więc zastosowanie specjalnych okularów dla kierowców do jazdy w nocy.

Okulary do jazdy samochodem z antyrefleksem

Sklep internetowy oferuje swoim klientom okulary dla kierowców z antyrefleksem. Powłoka antyrefleksyjna znajduje się po wewnętrznej stronie szkła okularów. Eliminuje ona refleksy świetlne, które wpływają na powstawanie zakłóceń w polu widzenia. Powłoka ta poprawia kontrast widzenia i przyczynia się do zwiększenia koncentracji widzenia.

Okulary fotochromowe dla kierowców

Okulary do jazdy samochodem mogą posiadać szkła fotochromowe, które pod wpływem promieni słonecznych samoistnie się zaciemniają przyczyniając się do  lepszego komfortu widzenia w zmiennych warunkach oświetleniowych. Jeżeli natężenie światła się zmniejszy, szkła same ponownie się rozjaśnią. Okulary fotochromowe dla kierowców gwarantują lepszy komfort oraz ochronę oczu podczas jazdy samochodem.

Gdzie kupić okulary dla kierowców

Okulary korekcyjne dla kierowców do jazdy nocnej można kupić wygodnie i bez wychodzenia z domu w naszym sklepie online. Niebywałą zaletą naszego sklepu internetowego jest stosunek jakości okularów do ich ceny. Okulary do jazdy samochodem nocą są tanie, a zapewniają ochronę wzroku przed refleksami świetlnymi zakłócającymi pole widzenia. Kupując okulary do jazdy nocnej zyskujemy pewność bezpieczeństwa podróżowania samochodem w nocy nawet na długich dystansach.