Click to Hide Notification

Subskrybuj kanał RSS

Okulary kocie oczy

9 produkt(ów)

na stronę

9 produkt(ów)

na stronę

Oprawki kocie oczy

Oprawki kocie oczy zyskały swoją popularność jeszcze w latach 50., ale od niedawna na nowo stały się jednym z najbardziej popularnych kształtów okularów. Wyróżniają się one bardziej lub mniej  wyraźnym skierowaniem górnej części oprawki ku górze dzięki czemu tworzą unikalny look. Oprawki te noszone są przez wiele celebrytek, ale najbardziej znaną ich właścicielką była Marilyn Monroe- ikona stylu i kobiecości.

 Przez ostatnie lata oprawki kocie oczy nadal zyskują popularność- zmodyfikowane, ale nadal bardzo kobiece i stylowe tworzą idealny element codziennych i wieczorowych stylizacji.

 W naszym sklepie internetowym znajdziesz idealne okulary specjalnie dla siebie- okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu możesz je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

 Wszystkie okulary dostępne w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości materiałów w dostępnych cenach, a kupując u nas okulary przeciwsłoneczne możesz być pewna, że Twoje oczy są bezpieczne.

Fantastyczny wygląd, komfort noszenia sprawią, że polubimy ten szczególny typ, który nada całości wyrafinowania.