Click to Hide Notification

Okulary korekcyjne dla dzieci

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Okulary dziecięce korekcyjne

Dzieci i młodzież to bardzo szczególna grupa użytkowników okularów.  Wybierając okulary korekcyjne dziecięce lub młodzieżowe, warto więc sięgać po rozwiązania nie tylko modne, ale przede wszystkim bezpieczne i wygodne – tak, aby Państwa pociechy mogły bez ograniczeń podejmować każdą aktywność.

Gdzie kupić okulary korekcyjne dla dzieci?

Wybierając okulary korekcyjne dla dzieci w naszym sklepie internetowym online, mają Państwo gwarancję nabycia produktu najwyższej jakości. Wszystkie modele wykonane zostały z bezpiecznych tworzyw, a ich ergonomiczne kształty pozwalają dobrać najbardziej właściwy model dla każdego dziecka. Ale to nie wszystko! Oferujemy naszym Klientom nie tylko bezpieczeństwo, ale i modny wygląd za niską cenę.

Markowe oprawki korekcyjne dla dzieci i młodzieży  tanio i w najmodniejszym wydaniu, które Państwu oferujemy, zagwarantują Waszym dzieciom komfort i zdrowie, a do tego niepowtarzalny styl w każdej sytuacji. W szkole, na placu zabaw czy podczas wakacji dzieci będą mogły się cieszyć każdą chwilą bez obaw o okulary!

Wybór soczewek do okularów dziecięcych

Nasz sklep oferuje możliwość wyboru do każdej oprawki soczewki okularowe. Na samym początku dokonaj wyboru oprawki, po dodaniu oprawki do kosza będziesz mógł wybrać szkła korekcyjne. Po dokonaniu decyzji zajmiemy się wykonaniem okularów na profesjonalnych urządzeniach z dużą precyzją.

Do każdej oprawki bezpłatnie zamontujemy soczewki HOYA 1.5 HC. Jednak również zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą szkieł okularowych. Między innym znajdziesz w naszej ofercie soczewki okularowe z antyrefleksem, czyli ze specjalną powłoką, która zwiększy przejrzystość soczewki, zmniejszy powstawanie obrazów pozornych i odblasków, dzięki czemu oczy będą mniej zmęczone. Również posiadamy soczewki z powłoką antyrefleksyjną i warstwą oleofobową, która dodatkowo chroni ich powierzchnię przed zabrudzeniem, a także łatwiej je utrzymać w czystości. Dla większej wady korekcyjnej możesz również wybrać bardziej cienkie, lżejsze soczewki, dzięki czemu okulary będą wyglądały bardziej estetycznie.

Nasze soczewki wykonywane są z materiałów organicznych. Przy zakupie prosimy o dokonanie wyboru konkretnej opcji soczewki.