Click to Hide Notification

Okulary Kocie oczy korekcyjne

9 produkt(ów)

na stronę

9 produkt(ów)

na stronę

Oprawki korekcyjne kocie oczy

 Okulary korekcyjne kocie oczy uznawane są za najbardziej damskie oprawki. Ich charakterystyczny kształt z nieco wydłużonymi końcami polubiły również celebrytki, które stawiają na unikalność opraw, łącząc je z koniecznością noszenia szkieł korekcyjnych.

Modne oprawy korekcyjne Cat-Eye

 Dostępne online kocie okulary korekcyjne to najczęściej okulary z oprawą plastikową, ale równie popularne są oprawy metalowe, których wyjątkowość może być podkreślona dodatkowymi ozdobami. Oprawki kocie oczy korekcyjne to oprawki damskie, których cena jest uzależniona głównie od marki producenta i jakości wykorzystanego materiału. Oprawki typu cat eye można wybrać spośród wielu dostępnych kolorów: od jednolitych opraw w kolorze czarnym, białym czy niebieskim, aż po oprawy cieniowane, utrzymane w podobnej tonacji kolorystycznej. Na popularności zyskują również oprawy dostępne tanio w sklepie online.

Zamów soczewki korekcyjne do okularów Kocie Oczy

W naszym sklepie możesz kupić zarówno samą oprawkę, jak i zamówić kompletną parę okularów razem z soczewkami korekcyjnymi. Twoje okulary wykonamy według recepty okulisty lub optometrysty, której dane wprowadzisz w specjalnym formularzu. W naszej ofercie znajdziesz sześć najbardziej popularnych pakietów szkieł korekcyjnych. Między innym: soczewki okularowe z antyrefleksem, z powłoką oleofobową czy hydrofobową, jak również bardziej odporniejsze na zarysowania soczewki. Do każdego zestawu możesz wybrać opcję dodatkową, na przykład inteligentne soczewki fotochromowe lub soczewki Blue Control. Więcej o naszej ofercie możesz przeczytać tu. Szkła do okularów korekcyjnych starannie doszlifujemy do wybranej oprawki.