Click to Hide Notification

Okulary Kocie oczy korekcyjne

10 produkt(ów)

na stronę

10 produkt(ów)

na stronę

Oprawki korekcyjne kocie oczy

 Okulary korekcyjne kocie oczy uznawane są za najbardziej damskie oprawki. Ich charakterystyczny kształt z nieco wydłużonymi końcami polubiły również celebrytki, które stawiają na unikalność opraw, łącząc je z koniecznością noszenia szkieł korekcyjnych.

Modne oprawy korekcyjne Cat-Eye

 Dostępne online kocie okulary korekcyjne to najczęściej okulary z oprawą plastikową, ale równie popularne są oprawy metalowe, których wyjątkowość może być podkreślona dodatkowymi ozdobami. Oprawki kocie oczy korekcyjne to oprawki damskie, których cena jest uzależniona głównie od marki producenta i jakości wykorzystanego materiału. Oprawki typu cat eye można wybrać spośród wielu dostępnych kolorów: od jednolitych opraw w kolorze czarnym, białym czy niebieskim, aż po oprawy cieniowane, utrzymane w podobnej tonacji kolorystycznej. Na popularności zyskują również oprawy dostępne tanio w sklepie online.

Zamów soczewki korekcyjne do okularów Kocie Oczy

W naszym sklepie możesz kupić zarówno samą oprawkę, jak i zamówić kompletną parę okularów razem z soczewkami korekcyjnymi. Twoje okulary wykonamy według recepty okulisty lub optometrysty, której dane wprowadzisz w specjalnym formularzu. W naszej ofercie znajdziesz sześć najbardziej popularnych pakietów szkieł korekcyjnych. Między innym: soczewki okularowe z antyrefleksem, z powłoką oleofobową czy hydrofobową, jak również bardziej odporniejsze na zarysowania soczewki. Do każdego zestawu możesz wybrać opcję dodatkową, na przykład inteligentne soczewki fotochromowe lub soczewki Blue Control. Więcej o naszej ofercie możesz przeczytać tu. Szkła do okularów korekcyjnych starannie doszlifujemy do wybranej oprawki.