Click to Hide Notification

Subskrybuj kanał RSS

Okulary Lenonki

Okrągłe okulary

Okulary lenonki to najnowszy trend w modzie! To okrągłe okulary, które posiadają charakterystyczne, duże druciane oprawki. Okulary te zaprojektowane zostały w oparciu o ponadczasowy wzór, który nigdy tak naprawdę nie wyszedł z mody, a dzisiaj na nowo triumfalnie wkracza na salony.

Okulary z duszą

Okrągłe oprawki zasłynęły w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, za sprawą legendarnego muzyka z zespołu The Beatles - Johna Lennona. W tamtym okresie tysiące fanów beatlesa chodziło w takich okularach, chcąc naśladować swojego idola. Lenonki z przyciemnianymi szkłami były również bardzo popularne w subkulturze hipisów. Dzisiaj na nowo odkrywamy ten fason. Stanowi on idealną propozycję dla nietuzinkowych osób, które lubią bawić się modą.

Wyróżnij się z tłumu

Okulary okrągłe druciane od razu przyciągają wzrok, pozwalają wyróżnić się z tłumu. Dzięki nim każda pozornie prosta stylizacja od razu zyskuje nowy charakter. Osoba, która je zakłada, jest postrzegana przez otoczenie jako inteligentna, kreatywna i twórcza.

Najwyższa jakość

Okrągłe oprawki do okularów zostały wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu możemy mieć pewność, że okulary nie zniszczą się i nie porysują. Ponadto są one lekkie i wygodne, zapewniają wysoki komfort noszenia. Oferujemy okulary lenonki damskie i męskie, lenonki czarne, lenonki w różnych wariantach kolorystycznych tanio.

Zapraszamy do składania zamówień online w naszym sklepie internetowym. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt - pomożemy Państwu dopasować najbardziej odpowiedni model za dobrą cenę.

Lenonki męskie