Click to Hide Notification

Subskrybuj kanał RSS

Okulary przeciwsłoneczne

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Okulary słoneczne

Czy wiesz, że pierwsze okulary przeciwsłoneczne pojawiły się już w XII wieku w Chinach? Ówcześni sędziowie używali przydymionych i płaskich płytek kwarcu do zasłaniania oczu i ukrywania swoich reakcji na toczący się proces. W dzisiejszych czasach okulary przeciwsłoneczne są bardzo powszechne i często są traktowane jako element ubioru.

Czym są okulary słoneczne?

Istnieje niezliczona ilość kształtów i kolorów okularów przeciwsłonecznych, jednak nie są one tylko modnym dodatkiem podczas urlopu, ale przede wszystkim skuteczna ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV. Pamiętajmy że nasze oczy potrzebują ochrony przez cały rok a dobrej jakości filtr jest podstawą bezpiecznych okularów przeciwsłonecznych. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości markowe okulary przeciwsłoneczne całkowicie bezpieczne dla oczu.

Najmodniejsze modele okularów przeciwsłonecznych

Oczywiście obecnie nawet tanie okulary przeciwsłoneczne wyglądają zupełnie inaczej niż ich średniowieczne odpowiedniki. Oprawki najmodniejszych słonecznych okularów wykonywane są z różnych materiałów, takich jak metal, plastik czy  nawet drewno. W naszym sklepie internetowym przedstawiamy szeroka ofertę modnych, oryginalnych okularów przeciwsłonecznych wykonanych według najnowszych trendów.

Gdzie kupić fajne modele słonecznych okularów?

Modne i tanie okulary przeciwsłoneczne można kupić niemal wszędzie. W sezonie letnim nawet na ulicach można odnaleźć stragany, na których sprzedaje się fajne i oryginalne modele słonecznych okularów, jednak warto być świadomym ogromnego zagrożenia, który może wynikać z zakupu okularów od niepewnego producenta. Podstawą dobrych okularów przeciwsłonecznych jest trwały filtr UV 400. Niestety wiele z dostępnych okularów nie mają żadnego filtra, lub jest on nietrwały. Skutki noszenia takich okularów mogą być bardzo poważne: od pogorszenia wzroku aż do zaćmy.

Gdzie, więc, kupić dobre okulary przeciwsłoneczne?

Po słoneczne okulary z filtrem UV można udać się do salonu optycznego, jednak cena okularów przeciwsłonecznych będzie wyższa niż w sklepie internetowym. Kupując okulary w naszym sklepie internetowym gwarantujemy najniższą cenę markowych okularów przeciwsłonecznych oraz ich bezpieczeństwo. Każdy produkt posiada certyfikat jakości, a my współpracujemy z zaufanymi producentami.

Kto powinien nosić modne okulary przeciwsłoneczne?

Okulary słoneczne powinien nosić każdy, kto dba o swój wzrok.. Modne męskie, damskie, młodzieżowe czy dziecięce okulary przeciwsłoneczne? W naszym sklepie internetowym każdy znajdzie coś dla siebie.