Click to Hide Notification

Przeciwsłoneczne okulary lustrzanki

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Przeciwsłoneczne lustrzanki

Fajne modele okularów przeciwsłonecznych to nie tylko ciekawa oprawa, która kontrastuje z twarzą i daje fantazyjny efekt. To również specjalna powłoka z filtrem UV, która chroni nasz wzrok, a równocześnie skutecznie zasłania nasze oczy. Taką cechę mają okulary przeciwsłoneczne lustrzanki. Ich szkła pokryte są specjalną powłoką, która daje efekt lustra.

Lustrzanki przeciwsłoneczne damskie i męskie

Okulary przeciwsłoneczne męskie lustrzanki to bardzo fajny dodatek do codziennego stroju, nie tylko na lato - doskonale sprawdzają się podczas jazdy samochodem, nawet zimą, gdy śnieg odbija promienie słoneczne. Występują również okulary przeciwsłoneczne lustrzane damskie, będące równie ciekawym uzupełnieniem casualowej, nonszalanckiej stylizacji, a przy okazji - dodają kobiecie tajemniczego uroku, ponieważ nie widać zza nich jej oczu.

 Jeśli chodzi o przeciwsłoneczne lustrzanki kolory powłok lustrzanych są bardzo ciekawie skomponowane - różowe, złote, srebrne, zielone, niebieskie - każda z nich jest warta uwagi, i żadnej z nich nie sposób przegapić w tłumie. Nasz sklep online oferuje okulary na lato w świetnej cenia, a ponadto często organizujemy promocje i wyprzedaże, więc zapisz się do naszego Newslettera już dziś, aby nie przegapić wyjątkowej okazji!