Click to Hide Notification

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne

Produkty 1 do 20 z 2012

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 101

Produkty 1 do 20 z 2012

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 101

Przeciwsłoneczne z polaryzacją

Jeśli poszukujemy okularów przeciwsłonecznych, które idealnie będą spełniały nasze wygórowane wymagania, to najlepszym pomysłem będą polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne.

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją

Tanie sprzedawane na bazarowych straganach okulary przeciwsłoneczne niestety nie będą należycie spełniały swojej roli, ponieważ nie posiadają odpowiednich filtrów UV. W odróżnieniu od nich dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie w pełni zapobiegają przenikaniu szkodliwych promieni UV. Dodatkowo mogą mieć one filtry polaryzacyjne, które niwelują szkodliwe dla oczu światło odbite od płaskich powierzchni, co sprawdza się idealnie w każdej strefie klimatycznej.

Na urlop w upalnym zakątku świata najlepsze będą okulary słoneczne z filtrem UV, który maksymalnie zablokuje promieniowanie ultrafioletowe. Dobre okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją zniwelują całość światła trafiającego do naszych oczu. Jest to niezbędne, jeśli jesteśmy narażeni na silne nasłonecznienie przez wiele godzin w ciągu dnia. Cena dobrych okularów przeciwsłonecznych wbrew pozorom wcale nie musi być wysoka, jeśli  zakupimy je w markowym sklepie online, na przykład korzystając z sezonowych wyprzedaży lub ciekawych promocji. Okulary z filtrem polaryzacyjnym są idealne do jazdy samochodem zaraz po opadach deszczu, kiedy powierzchnia jezdni jest mokra, na nasłonecznioną plażę, do jazdy rowerem - likwidują bowiem niepożądane promienie nie dopuszczając ich do naszych oczu, a równocześnie zapewniają doskonały komfort widzenia.

 

Polaryzacyjne Męskie

Polaryzacyjne Damskie

Polaryzacyjne z antyrefleksem