Click to Hide Notification

Przeciwsłoneczne okulary Solano

Produkty 1 do 20 z 919

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 46

Produkty 1 do 20 z 919

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 46

Przeciwsłoneczne Solano

Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne Solano to bardzo oryginalne, a przy tym wygodne połączenie mody i praktyczności. Okulary przeciwsłoneczne Solano damskie oraz męskie występują w wielu ciekawych wersjach, spośród których każdy na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie.

To doskonały wybór, przede wszystkim dla naszego zdrowia. Polaryzacyjne okulary słoneczne Solano zapewniają precyzyjne odbijanie niepożądanych promieni słonecznych, które szkodzą naszemu wzrokowi. Okulary z polaryzacją zapewniają komfortowe widzenie w każdych warunkach - gdy świeci słońce, gdy promienie odbijają się od śniegu, gdy słońce odbija się w mokrej ulicy.

Okulary Solano są wygodne i tanie

Jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne Solano cena ich nie jest wysoka, jeśli wziąć pod uwagę ich wysoką wartość prozdrowotną. Ciekawym rozwiązaniem są na przykład oprawki z nakładkami przeciwsłonecznymi clip-on na magnes. To idealne modele dla osób, które wymagają stałej korekcji wzroku i dotąd nie potrafiły znaleźć rozsądnego kompromisu pomiędzy używaniem okularów korekcyjnych, a ochronią oczu przed słońcem. Takie oprawki zmieniają charakter szkieł w zależności od natężenia słońca, nie tracąc przy tym swoich korekcyjnych właściwości!

Fajne i tanie modele okularów są dostępne w naszym sklepie internetowym. Okulary słoneczne Solano z filtrem UV400 to najlepszy wybór na lato, podczas którego zamierzamy korzystać z uroków słońca i pięknej pogody, jednocześnie nie narażając swojego wzroku na utratę zdrowia. Ochrona oczu przed promieniowaniem UV to podstawa, jeśli chcemy rozsądnie korzystać ze wszystkiego, co oferuje nam lato.