Subskrybuj kanał RSS

Okulary Puccini

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Oprawki Puccini

Klientom, którzy cenią sobie nie tylko najwyższą jakość, wysokiej klasy materiały i dbałość o perfekcyjne wykończenie każdego detalu, ale też doceniają niepowtarzalny design, oferujemy jedyne w swoim rodzaju modele okularów Puccini.

Ponadczasowa linia, klasyczne wzornictwo i niepowtarzalna znajomość potrzeb każdego użytkownika to cechy, które od lat wyróżniają tę markę na rynku!

Perfekcja w idealnym kształcie…

Wybierając okulary Puccini, oferowane przez nasz sklep internetowy, zapewniają sobie Państwo komfort i elegancję na co dzień, a także perfekcyjne stylizacje na każdą okazję. Oprawki Puccini damskie do biura i biznesowe propozycje na okulary Puccini męskie - modele Wayfarer na każdą okazje dla każdego.

Oprawki damskie i męskie, a także modele dla najmłodszych, to oferta, obok której nie sposób przejść obojętnie. Bezpieczne, ergonomiczne, a przede wszystkim nietuzinkowe wzornictwo, w połączeniu z bogatym doświadczeniem w tworzeniu najwyższej jakości okularów powodują, że oprawki do okularów Puccini męskie, jak i te dedykowane kobietom w każdymi wieku, mają rzesze wiernych użytkowników na całym świcie. Dołącz do nich i Ty i przekonaj się, jak wiele jest warta jakość marki Puccini!

Oprawki Puccini, dobra cena – na pewno Ci na to stać!

W swojej ofercie posiadamy zarówno okulary korekcyjne, jak i designerskie oprawki przeciwsłoneczne – markowe, modne i w atrakcyjnej cenie, wśród których każdy użytkownik znajdzie model idealny dla siebie.

Bogactwo dostępnych modeli, szeroka gama kolorystyczna i dobór okularów dla Klientów z różnymi potrzebami powoduje, że nasza oferta zaspokoi potrzeby każdego kupującego. Oprawki Puccini tanie i niepowtarzalne? Tylko z nami! Zapraszamy do zakupów…

Soczewki do okularów Puccini

Firma Hoya oferuje różne rodzaje szkieł korekcyjnych do okularów.  Wykonanie tak cienkich i lekkich soczewek okularowych jest możliwe, jedynie dzięki materiałom o najwyższej jakości. Dodatkowo powłoka antyrefleksyjna, która znajduje się w większości soczewek, chroni wzrok przed szkodliwym promieniowaniem a tym samym zapobiega przemęczeniu się oczu. Powłoki antyrefleksyjne stosowane w okularach, opracowane zostały w laboratoriach firmy Hoya. Eksperci dobrali tak wszelkie parametry, by zapewniały one niezbędną odporność, minimalizując tym samym skutki codziennego użytkowania. W cenie oprawy znajdą się soczewki HOYA 1.5 HC - to jest standardowym i niezawodnym rozwiązaniem japońskiego producenta.