Okulary Ray-Ban® Aviator

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Okulary Ray-Ban® Pilotki

Ray-Ban® Aviator to kultowy i ponadczasowy model okularów - pilotek. Od kilkudziesięciu lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Ten oryginalny model okularów przeciwsłonecznych wzorowany jest na okularach noszonych początkowo jedynie przez pilotów. Ciekawy wzór i kształt przez lata zyskały wielu wiernych fanów, których przybywa każdego roku.

Okulary Ray-Ban® Aviator wyróżniają się modnymi, metalowymi oprawkami. Ciekawy kontrast stanowią zaokrąglone szkła w wielu dostępnych kolorach, zarówno klasycznych takich jak czarny, brązowy czy niebieski, jak również awangardowych, np. karmazynowy, srebrny lub liliowy.

Soczewki do okularów Ray-Ban® Aviator:

- klasyczne jednokolorowe

- legends, wyróżniające się kolorami w stylu vintage,

- gradalne, cechujące się płynnym przejściem koloru od bardziej ciemnego do jaśniejszego,

- lustrzane,

- flash, będące bardziej błyszczącą odmianą soczewek lustrzanych,

Także niektóre modele posiadają polaryzację, która dodatkowo redukuje odblaski.

Fajne damskie i męskie okulary Ray-Ban® Aviator to oryginalny dodatek do luźnych stylizacji inspirowanych stylem retro, ale także do nowoczesnych noszonych na co dzień oraz biznesowych strojów.

Okulary Ray-Ban® Pilotki dostępne są w sklepie internetowym w różnych rozmiarach. Mogą je nosić nie tylko dorośli, ale również dzieci. Cena na okulary Ray-Ban® Aviator jest adekwatna do ich jakości.