Click to Hide Notification

Okulary Ray-Ban® Cockpit

4 produkt(ów)

na stronę

4 produkt(ów)

na stronę

Oprawki Ray-Ban® Cockpit

Ray-Ban® to ulubiona przez gwiazdy i celebrytów marka zarówno jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne jak i korekcyjne. Doskonała jakość materiału i najnowocześniejsze technologie sprawiają, że okulary te są chętnie noszone zarówno przez mężczyzn, kobiety i dzieci.

Soczewki mogą być zielone albo brązowe. Wyostrzają ostrość i wzmacniają kontrast barw. Świetnie sprawdzają się także w pomieszczeniach słabo oświetlanych.

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® Cockpit to estetyka, wygoda i ciekawy wygląd. To także doskonała ochrona przed szkodliwymi promieniami UV. Choć dedykowane są głównie dla mężczyzn, którzy cenią sobie modny wygląd, markowe i oryginalne dodatki, to każda kobieta będzie w nich wyglądała również atrakcyjnie i troszkę tajemniczo

Okulary te maja kształt kropli wody, umieszczone są w atrakcyjnym, twardym etui. Są dostępne także w różnych wersjach kolorystycznych, tak że doskonale będą pasować do każdej stylizacji.

Doskonale sprawdzą się jako prezent lub jako okulary do codziennego użytku. Kupić je można właściwie w każdym dobrym sklepie optycznym lub zamówić je przez internet, który gwarantuje szybką dostawę i możliwość darmowego zwrotu lub reklamacji, jeśli zajdzie taka potrzeba.