Okulary Ray-Ban® Erika

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Ray-Ban® Erika

Ray-Ban® Erika- to okulary stworzone dla kobiet i mężczyzn lubiących nowoczesne i awangardowe stylizacje. Stanowią perfekcyjny dodatek zarówno do codziennych, jak i bardziej formalnych strojów.

Okulary Ray-Ban® Erika przyciągają uwagę nie tylko kształtem, ale również niekonwencjonalnym wykończeniem oprawek.

Okulary Erika mają typowe dla nich okrągłe soczewki oraz niestandardową linię mostka, która została wygięta w lekki łuk, charakterystyczny dla tego modelu.

Okulary Ray-Ban® Erika przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® Erika RB 4171 dostępne są w wielu niestandardowych kolorach, jak niebieski, różowy lub brązowy oraz klasycznie w kolorze czarnym. Do wyboru pozostaje również kolor szkieł oraz ich dodatkowe pokrycie - gradalne (przejście z wybranego koloru do utrzymanego w tej samej tonacji odcieniu przezroczystego), lustrzane lub z polaryzacją.

Model Erika classic dostępny jest w rozmiarze standardowym, który wynosi: 54 dla soczewek, 18 dla mostka i 145 dla zauszników.

Okulary Ray-Ban® Erika korekcyjne

Okulary korekcyjne Ray-Ban® Erika RX 7046 należą do nowej kolekcji Ray-Ban® dla kobiet. Ta oprawka pasuje do różnych kształtów twarzy, jest nowoczesna i ładnie prezentuje się.

Utrzymane w nowoczesnym designie oryginalne okulary Ray-Ban® Erika to jedne z najbardziej modnych modeli okularów. Wyróżniają się z tłumu, co nie pozostaje bez znaczenia dla każdej osoby. Nasz sklep online oferuje okulary  tanio, cena zaskoczy każdego klienta.