Okulary Ray-Ban® Liteforce

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Okulary optyczne Ray-Ban® Liteforce

Zaawansowane technologie materiałów konstrukcyjnych nie pozostają bez znaczenia również dla producentów okularów Liteforce. Najnowsza propozycja kultowej już marki Ray-Ban® to okulary Liteforce.

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® Liteforce

Ray-Ban® Liteforce to produkt innowacyjny. Do produkcji oprawek użyto technologii stosowanej na co dzień w branży lotniczej, motoryzacyjnej oraz medycznej. Wykonano je z bio-surowca, czyli termoplastycznego tworzywa półkrystalicznego, który sprawia, że okulary są bardzo lekkie, zapewniają wygodę noszenia oraz wysoki stopień odporności na zniszczenia, uszkodzenia i odkształcenia. Konstrukcja oprawek została wykonana metodą wtryskową, dzięki czemu są one, podobnie jak oprawki metalowe, bardzo cienkie. Prostokątna forma oraz kształtowana górna ramka nadają okularom prawdziwie męski styl. Dopełnieniem doskonałych oprawek są szkła poliwęglanowe, które można wybrać w wersji z powłoką hydro-oleofobową i polaryzacją.

Okulary Ray-Ban® AVIATOR LITEFORCE

W tym stylu zaprojektowano również okulary Ray-Ban® AVIATOR LITEFORCE. Łączą one w sobie unikalną technologię oraz ponadczasowy design modelu Aviator. AVIATOR LITEFORCE to propozycja skierowana do osób ceniących sobie elegancję i wygodę. Model ten wybierają najczęściej osoby młode, nie tylko ciałem, ale również duchem.

Okulary Ray-Ban® WAYFARER LITEFORCE

Ray-Ban® WAYFARER LITEFORCE to trzecia propozycja z kolekcji Tech. Oprawki będące ikoną stylu i klasy, wykonane z innowacyjnego bio-surowca, czynią z tych i tak już popularnych okularów prawdziwy krzyk mody. WAYFARER LITEFORCE dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.