Click to Hide Notification

Okulary Ray-Ban® New Wayfarer

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Ray-Ban® New Wayfarer

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® New Wayfarer to nowoczesny i oryginalny model kultowych, klasycznych okularów Wayfarer. W porównaniu do swoich poprzedników, oprawki okularów Ray-Ban® New Wayfarer zostały pomniejszone i zwężone, a soczewki zaokrąglone. W ten sposób dopasowano wygląd okularów do obowiązujących na rynku trendów.

Okulary Ray-Ban® New Wayfarer przeciwsłoneczne

Damskie i męskie okulary Ray-Ban® New Wayfarer są nie tylko modne, ale również wygodne, trwałe i odporne na zniszczenia. Zapewniają doskonałą ochronę oczu i jednocześnie wysoki poziom jasności i komfortu widzenia. W zależności od upodobań i zapotrzebowania, soczewki do okularów Ray-Ban® New Wayfarer można wybrać w wersji klasycznej oraz z dodatkowymi powłokami: lustrzaną, flash, gradalną lub z polaryzacją.

Dzięki możliwości dopasowania kolorystyki oprawek i soczewek do indywidualnych preferencji, okulary słoneczne Ray-Ban® New Wayfarer stają się uniwersalnym, a zarazem oryginalnym dodatkiem do każdego rodzaju stylizacji. Okulary dostępne są w klasycznym kolorze czarnym lub stylu szylkret, w bardziej awangardowych barwach, np. zielony, niebieski, koralowy oraz jako połączenie kolorystyczne, np. front szylkret na żółtym tle.

Ray-Ban®  New Wayfarer korekcyjne

Obok klasycznych okularów przeciwsłonecznych, dostępna jest również ich wersja korekcyjna. Okulary korekcyjne Ray-Ban® New Wayfarer to propozycja dla osób, które pragną połączyć poprawę jakości widzenia z ochroną przed promieniami słonecznymi i promieniowaniem UV.