Click to Hide Notification

Okulary na rower

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Okulary rowerowe

 Okulary rowerowe to stosunkowo nowy gadżet, którego używają zarówno kolarze amatorzy, jak i zawodowcy. Przeciwsłoneczne okulary na rower nie tylko chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale również mogą stanowić dodatkową ochronę przed deszczem lub wiatrem. Kształt okularów rowerowych został zmodyfikowany, aby mogły lepiej spełniać swoją funkcję.

W naszej ofercie znajdziesz wiele dostępnych modeli i kształtów okularów rowerowych w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz z łatwością dopasować je do swoich indywidualnych parametrów. Okulary powinny dobrze leżeć i nie uciskać skroni.

Okulary na rower z filtrem UV

 Soczewki przeciwsłonecznych okularów rowerowych wyposażone zostały w filtr UV 400, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.  Warto zdecydować się również na okulary rowerowe z wymiennymi szkłami, które można dopasować do panujących na dworze warunków.

 W ofercie naszego sklepu internetowego tanie okulary kolarskie damskie i męskie dostępne są w różnych fasonach i kolorach. Wszystkie modele charakteryzują się wysoką jakością i odpornością. Wykonane z elastycznych materiałów oprawki są bardzo lekkie, przez co okularów niemal nie wyczuwa się na nosie.

 Okulary do jazdy na rowerze najlepiej jest kupić online w niskiej, przystępnej cenie.