Click to Hide Notification

Okulary Narciarskie

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Okulary na snowboard i narty

 Żaden strój narciarski nie będzie w pełni kompletny bez odpowiednich okularów. Dobre okulary narciarskie to niezbędny dodatek, w który powinien zaopatrzyć się każdy amator sportów zimowych.

Okulary na narty oraz okulary snowboardowe to dodatki wykonane z najwyższej jakości materiałów wytrzymałych na wpływ temperatury, uderzenia oraz odkształcenia. Do ich produkcji wykorzystuje się najczęściej poliwęglan lub grylamid. Precyzyjne wykonanie z zachowaniem dbałości o każdy szczegół sprawia, że dobre okulary narciarskie są w stanie służyć swojemu właścicielowi przez kilka sezonów.

Okulary na narty często wyposażone są w powłokę, która zapobiega parowaniu szkieł, co znacznie podnosi widoczność. Niektóre modele posiadają podwójne soczewki lub dedykowany im system wentylacji, które dodatkowo poprawiają komfort użytkowania.

Dla osób, które noszą okulary na co dzień, dostępne są również okulary snowboardowe korekcyjne lub polaryzacyjne, które dodatkowo zapewniają ochronę oczu przed rażącymi promieniami słonecznymi.

Damskie i męskie okulary na narty można nabyć w niskiej cenie w sklepie internetowym. Dostępne są również specjalne modele dla dzieci.