Click to Hide Notification

Okulary pływackie korekcyjne

Chwilowo w tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Uwielbiasz pływać, jednak sprawia Ci to trudność, ponieważ masz wadę wzroku i na co dzień nosisz okulary korekcyjne? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nie musisz rezygnować z ulubionej aktywności. Okulary do pływania z korekcją zapewnią Ci doskonały komfort widzenia.

 Okulary korekcyjne do pływania - dlaczego warto je mieć?

Jeżeli Twoja wada wzroku jest niewielka, pływanie w zwykłych okularach pływackich może nie sprawiać Ci większych problemów, jednak jeśli masz wyższe wartości korekcyjne dobrym rozwiązaniem będą okulary pływackie korekcyjne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz okulary damskie i męskie, które nadają się na zamontowanie odpowiedniej korekcji. Bez różnicy czy masz krótkowzroczność, czy dalekowzroczność- zamontujemy odpowiednie soczewki okularowe na podstawie uzyskanej przez Ciebie recepty od okulisty czy optometrysty.

Okulary do pływania z korekcją przez internet

Wszystkie okulary korekcyjne do pływania, które są dostępne w naszym sklepie online, pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Do ich atutów należą wysoka jakość i wytrzymałość, a kupując przez naszą stronę internetową możesz mieć pewność najniższej ceny produktu.