Optyk Radom

Jak kupić okulary Ray-Ban, Vogue, Oakley, Look, Tommy Hilfiger, Carrera i jeszcze 40 marek w atrakcyjnej cenie w Radomiu?

1. Na naszej stronie znajdź oprawki korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne które Cię interesują.

2. Sprawdź termin realizacji zamówienia, jeśli wybrany model jest dostępny na naszym magazynie w Radomiu lub na magazynie centralnym- w dostępności produktu będzie podany termin- „1 dzień roboczy”. Możesz zadzwonić i umówić się na wizytę pod nr tel: +48 884 353 259, a my odłożymy dla Ciebie wybrane oprawki. Jeśli w dostępności produktu jest podany termin „4 -10 dni robocze” te okulary znajdują się na magazynie producenta i na zamówienie trzeba będzie zaczekać.

3. Złóż zamówienie na stronie Internetowej i odbierz w salonie!

Miłych zakupów

Odbiór okularów w Radomiu

Okulary Radom

Każde zamówienie, złożone przez naszą stronę internetową możesz odebrać osobiście w Radomiu. W naszym salonie możesz także  skorzystać z fachowej pomocy i serwisu okularów. Możesz również odbyć badanie wzroku, koszt badania wynosi 50 złotych.

Okulary przeciwsłoneczne

Nasze oczy potrzebują ochrony przed słońcem nie tylko w sezonie letnim, a dobry filtr jest podstawą bezpiecznych okularów przeciwsłonecznych. Okulary z niepewnego źródła mogą stanowić ogromne zagrożenie, a skutki ich noszenia mogą być bardzo poważne. W naszym salonie posiadamy okulary przeciwsłoneczne od znanych producentów. Wszystkie okulary posiadają bezpieczny, trwały filtr UV400.

Okulary korekcyjne

Dobór okularów korekcyjnych w Radomiu

W naszym salonie możesz liczyć na fachową pomoc w dobraniu oprawek. Nasz personel dba, by wybrane oprawki dobrze leżały, oraz były odpowiednie do kształtu twarzy. Specjalista doradzi nie tylko odpowiedni kształt oprawek, ale  także  jakie szkła okularowe byłyby najlepszym rozwiązaniem.

Okulary progresywne

Okulary progresywne Radom

Okulary progresywne są przeznaczone przede wszystkim dla osób u których występuje presbiopia, lub inne zaburzenia akomodacji. Innymi słowami, okulary progresywne są dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dwóch lub nawet trzech par okularów na różne odległości (do dali, obszarów pośrednich i do bliży). Ze względu na to, że przy zastosowaniu szkieł progresywnych są potrzebne dodatkowe, bardzo precyzyjne, pomiary, które nie są wpisane w zwykłej recepcie, takie okulary można zamówić wyłącznie w naszym salonie w Radomiu.

Zamów okulary progresywne w Radomiu

Badanie wzroku

Badanie wzroku Radom

Warto pamiętać o regularnych badaniach wzroku. Każdy dorosły człowiek powinien badać wzrok minimum raz na dwa lata, a po 40 roku życia- raz na rok, jeśli specjalista nie zalecił inaczej.

W naszym salonie jest możliwość odbycia profesjonalnego badania wzroku przez dyplomowanego optometrystę. Optometrysta jest specjalistą, który zajmuje się doborem najlepszej korekcji optycznej.

Badanie optometryczne wzroku obejmuje:

  • wstępne badanie komputerowe z oceną refrakcji
  • ocena przedniego odcinka oka z zastosowaniem lampy szczelinowej,
  • badanie widzenia obuocznego i przestrzennego,
  • pomiar sprawności akomodacji i konwergencji,
  • precyzyjne badania na foropterze w celu sprawdzenia wszystkich parametrów dobrego widzenia.

Jeśli chcesz odbyć badanie wzroku u naszego optometrysty, prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty pod nr. tel.: (48)360 56 78 lub osobiście w salonie pod adresem: ul. K. Jadwigi 21 Radom. Koszt badania wynosi 50 zł.

W naszym salonie znajdziesz również okulary różnych marek, np.: Ray-Ban®, Oakley®, Vogue, Prada, Arnette, Tonny, Tommy Hilfiger, Liw Lewant, Look, Vermari, Tisard, Solano, Puccini, Belutti, Eva Minge i wiele innych.

Zapraszamy!

                               

Wybierz okulary korekcyjne
Wybierz okulary przeciwsłoneczne

Adres:

ul. Kr. Jadwigi 21 Radom (naprzeciwko sklepu Aldik)

tel. +48 884 353 259

Optyk Radom ul. Królowej Jadwigi 21/VII, 26-600 Radom tel.