Ray-Ban® RX 8749 1193

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o pojawieniu się produktu na magazynie
540,00 zł
Szerokość oprawki [mm]Szerokość oprawki [mm]134
Szerokość szkła [mm]Szerokość szkła [mm]54
Szerokość mostka [mm]Szerokość mostka [mm]14
Długość zausznika [mm]Długość zausznika [mm]140
Wysokość oprawki [mm]Wysokość oprawki [mm]45
produkt
Ray-Ban

Darmowa wysyłka

Darmowe szkła Hoya 1.5 HC

Etui oraz mikrofibra Gratis

Tylko oryginalne produkty

Gwarancja 24 miesięcy

 

 

 

Jak mierzyć PD

Aby zmierzyć rozstaw źrenic samemu, należy stanąć przed lustrem w niewielkiej odległości od niego (ok. 20 cm) Linijkę przykładamy do oka w ten sposób, by początek skali znajdował się w środku lewej źrenicy. W tym momencie zamykamy lewe oko i otwieramy prawe. Koniec linijki powinien znajdować się przy środku prawej źrenicy.

Nieco łatwiej uzyskać precyzyjny pomiar korzystając z pomocy drugiej osoby, która zastąpi lustro. Powinna ona ustawić się na przeciwko badanego i przyłożyć linijkę. W tym przypadku ma jednak znaczenie to, czy badany jest krótkowidzem czy dalekowidzem. Krótkowidz powinien patrzyć na prawe oko badającego, kierując wzrok w dal. Dalekowidz natomiast powinien skupić wzrok na twarzy badającego.

Właśnie tu powstają nowe okulary. Nasza pracownia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, dlatego okulary są wykonywane z wielką precyzją.
Dzięki sporej wiedzy naszych pracowników i wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy nawet bardzo skomplikowane zlecenia.
Współpracujemy wyłącznie z firmami, których jakości mogliśmy przekonać na przestrzeni lat. 
W naszej ofercie przedstawiamy soczewki okularowe japońskiej firmy Hoya, której jakości przekonało się wiele użytkowników na całym świecie.
W celu uproszenia przestawiliśmy 6 najbardziej popularnych pakietów szkieł, jednak jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniej opcji- prosimy o kontakt mailowy.
Nie sprzedajemy gotowych okularów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy doradzić w wyborze odpowiedniej opcji soczewek okularowych, które będą najbardziej odpowiadały do stylu życia naszych Klientów.

Marcin_Optyk

Hoya 1.5 HC - 0,00 zł*   60,00 zł

Są to podstawowe soczewki z powłoką utwardzającą HARD

Hoya 1.5 HMC - 49,00 zł*   100,00

Soczewki z powłoką antyrefleksyjną, która redukuje liczbę odbić światła, co zwiększa przejrzystość soczewki, dzięki czemu nie tylko poprawia jakość widzenia, ale również estetykę całych okularów.

Hoya 1.5 SHV - 174,00 zł*   299,00 zł

Soczewki SHV oprócz antyrefleksu posiadają dodatkową warstwą oleofobową, która sprawia, że tłuszcz czy brud nie przyczepia się tak łatwo do powierzchni soczewki.

Szkła do okularów Hoya 1.5 HVL - 239,00 zł*   380,00 zł

Soczewki HVL cechują się bardziej odporną na zarysowania warstwą, która pozwoli na użytkowanie soczewek przez wiele lat. Udowodniono, że są to najtwardsze soczewki dostępne na rynku, zostało to potwierdzone niezależnymi badaniami. Soczewki z tej serii dodatkowo posiadają warstwę oleofobową ułatwiającą utrzymanie ich w czystości.

Szkła do okularów Hoya 1.6 HVL - 378,00 zł*   472,00 zł

Są to soczewki z najtwardszą powłoką antyrefleksyjną HVL, są one ok. 30% cieńsze i lżejsze od soczewek 1,5. Dodatkowo te soczewki blokują 100% UV. Są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników o średnich i wyższych mocach korekcyjnych. Soczewki zawierają dodatkowo warstwę oleofobową.

Szkła do okularów Hoya 1.67 HVL - 490,00 zł*   612,00 zł

Są to soczewki z najtwardszą powłoką antyrefleksyjną HVL, są one ok. 40%  cieńsze oraz ok 5 razy mocniejsze od soczewek 1,5. Blokują one 100% UV. Są one doskonałym wyborem dla użytkowników o średnich i dużych mocach korekcyjnych. Soczewki zawierają dodatkowo warstwę oleofobową.

 

Opis produktu

Szczegóły

Okulary korekcyjne Ray-Ban® RX 8749 1193

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Płeć Męskie
Materiał Tytanowe
Model RX 8749
Kod koloru 1193
Kolor Srebrny
Kod barwy SILVER
Kształt Pilotki
Nazwa soczewek Demo Lens
Rodzaj Bez ramki
Producent Ray-Ban

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Mogą cię również zainteresować następujące produkty