Click to Hide Notification

Subskrybuj kanał RSS

Szkła okularowe

To nasz warsztat optyczny, właśnie tu powstają Państwa okulary, które wykonujemy na nowoczesnych urządzeniach z wielką precyzją. Dzięki sporej wiedzy i dużemu doświadczeniu wykonujemy nawet bardzo skomplikowane zlecenia. Nie sprzedajemy gotowych okularów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.


Szkła do okularów JZO 1.5 Praktis AR - 78,00 zł   120,00

Są to bezbarwne soczewki z powłoką antyrefleksyjną i warstwą hydrofobową. Powłoka hydrofobowa zwiększa odporność na wodę i zabrudzenia. Powłoka antyrefleksyjna redukuje liczbę odbić światła, co zwiększa przejrzystość soczewki, a to z kolei zwiększa kontrast widzenia. Ta powłoka niweluje powstawanie obrazów pozornych, które powodują szybsze zmęczenie wzroku. Powłoka antyrefleksyjna nie tylko poprawia jakość naszego widzenia, ale również estetykę całych okularów (oczy są bardziej widoczne w okularach z antyrefleksem). Należy pamiętać żeby nie narażać okulary z soczewkami z antyrefleksem na wpływ wysokich temperatur (np. nie zostawiać w samochodzie latem).

 

Szkła do okularów JZO 1.6 Praktis AR - 148,00 zł   175,00

JZO 1.6 Praktis AR to są soczewki z powłoką antyrefleksyjną z wyższym współczynnikiem załamania światła. Są to bezbarwne soczewki, które są o ok. 30% cieńsze i lżejsze od soczewek standardowych JZO 1.5 Praktis AR, dzięki czemu mają bardziej estetyczny wygląd zwłaszcza przy wyborze cienkich oprawek. Dodatkową ich zaletą jest blokowanie 100% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego UV.

Szkła do okularów JZO 1.74 Praktis AR - 430,00 zł   650,00

JZO 1.74 Praktis AR to są soczewki z powłoką antyrefleksyjną z wyższym współczynnikiem załamania światła. Są to bezbarwne soczewki, które są o ok. 50% cieńsze i lżejsze od soczewek standardowych JZO 1.5 Praktis AR, dzięki czemu mają bardziej estetyczny wygląd zwłaszcza przy wyborze cienkich oprawek. Dodatkową ich zaletą jest blokowanie 100% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego UV.

Szkła do okularów Hoya 1.6 HVL - 378,00 zł   472,00

Hoya 1.6HVL to są soczewki z powłoką Hi-Vision LongLife z wyższym współczynnikiem załamania światła. Są to bezbarwne soczewki, które cechują się właściwościami jak Hoya 1.5 HVL, ale są o ok. 30% od nich cieńsze i lżejsze. Dodatkowo te soczewki blokują 100% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego UV, dzięki czemu oczy są bezpieczne. Hoya 1.6 HVL są dopasowane do użytkowników o średnich i wyższych mocach korekcyjnych.

 

Szkła do okularów Hoya 1.67 HVA - 278,00 zł   320,00

Hoya 1.67 HVA Są to bezbarwne soczewki okularowe o współczynniku załamania światła 1.67 z powłoką antyrefleksyjną. Ich zaletą jest to, że są ok. 40% cieńsze i lżejsze od soczewek o standardowych grubościach. Dodatkowo te soczewki blokują 100% szkodliwego promieniowania UV. Hoya 1.67 HVA jest doskonałym wyborem dla użytkowników o średnich i dużych mocach korekcyjnych.

Szkła do okularów Hoya 1.67 HVL - 490,00 zł   612,00

Są to bezbarwne soczewki okularowe o współczynniku załamania światła wynoszącemu 1.67 HVL. Posiadają one te same właściwości jak Hoya 1.5 HVL, ale są ok. 40% od nich cieńsze oraz ok 5 razy mocniejsze. Dodatkowo te soczewki blokują 100% szkodliwego promieniowania UV. Hoya 1.67 HVL jest doskonałym wyborem dla użytkowników o średnich i dużych mocach korekcyjnych.

 

OPCJE DODATKOWE

Powłoka z filtrem niebieskiego światła - 290,00 zł

Jest to powłoka antyrefleksyjna, która neutralizuje nadmiar szkodliwego niebieskiego światła, emitowanego przez urządzenia cyfrowe, co zmniejsza obciążenie dla oczu, zmniejsza ich wysiłek i zapobiega zmęczeniu. Soczewki z powłoką niebieskiego światła nie mają zabarwienia i wyglądają estetycznie. Powłoka jest dopasowana dla osób, które często korzystają z urządzeń cyfrowych.

 

Soczewki fotochromowe - 260,00 zł

Są to inteligentne szkła korekcyjne, które również skutecznie chronią nasz wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV. Soczewki okularowe automatycznie zmieniają swoje zabarwienie pod wpływem natężenia promieniowania ultrafioletowego. Jednak warto pamiętać że soczewki fotochromowe nie przyciemniają się bardo w samochodzie, ponieważ duża część promieniowania ultrafioletowego jest absorbowana przez przednią szybę samochodu. Fotochromowe soczewki okularowe są dostępne w kolorze brązowym lub szarym.